O nas

O ubezpieczeniach wiemy wszystko

Pewnie się Państwo zastanawiacie dlaczego nazwa 8699? Jest to cześć naszego numeru agencyjnego nadanego przez Ergo Hestię – 008699. Liczby te towarzyszą nam od samego początku naszej firmy. Postanowiliśmy w listopadzie 2012 roku zmienić nazwę firmy z „Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bartosz Malek” na 8699 „Bartosz Malek”. Celem zmiany było jeszcze mocniejsze zaakcentowanie jedności ze strukturami STU Ergo Hestii S.A.

Jesteśmy największym przedstawicielem Grupy Ergo Hestia w regionie zachodnich Kaszub. Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Obecnie jesteśmy Oddziałem Grupy (najwyżej w strukturze Grupy Ergo Hestii S.A.). Osiągamy od kilku lat wysokie wyniki nie tylko w regionie ale również na tle całego kraju. Ciągle się doskonalimy biorąc udział w licznych szkoleniach. Poniżej część naszych nagród i certyfikatów:

Za zgodą Ergo Hestii oferujemy także produkty ubezpieczeniowe innych towarzystw takich jak: PZU S.A., TUiR Warta S.A., UNIQA, Proama, Axa Direct, Link4 oraz TU Benefia. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa.

Od początków istnienia naszej firmy ciągle się rozwijamy. Nasze wyłączne punkty obsługi znajdują się w Bytowie i w Kościerzynie. Współpracujemy od 2014 roku z Agencją ADK w Człuchowie oraz od 2015 roku z Agencją 7Ubezpieczenia z Chojnic.

Zajmujemy się również zagadnieniami GWARANCJI UBEZPIECZENIOWYCH. Mamy ogromne doświadczenie w  obsłudze takich zleceń. Nie boimy się obsługi dużych kontraktów- przekraczających sumy 20 mln zł.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o godziny pracy i kontakt z Klientami. Na państwa życzenie dojedziemy pod wskazany adres w dogodnych dla Państwa terminach.

Szukają Państwo ubezpieczenia dla siebie, swoich bliskich lub prowadzonego biznesu? Jako przedstawiciel Ergo Hestia pomagamy w doborze idealnej oferty, która pozwoli na ochronę każdej sfery życia – kompleksowo i solidnie.