Złoty Zderzak za współpracę ERGO Hestii z warsztatami samochodowymi!

 

Pracownicy warsztatów docenili współpracę z ERGO Hestią i już drugi rok z rzędu przyznali firmie „Złoty Zderzak”.

Nagroda przyznawana jest na podstawie ankiet, które wypełniają pracownicy warsztatów. Pod lupą znalazły się usługi, stanowiące największe wyzwanie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Oceniana była m.in. ogólna jakość, poziom kompetencji pracowników, sprawność likwidacji, prawidłowość wypłat, stosowanie najwyższej jakości części zamiennych, uznawanie stawek, dostępność samochodu zastępczego oraz skargi i pozwy. W ankiecie organizowanej przez Polska Izbę Motoryzacji wzięły udział warsztaty autoryzowane i nieautoryzowane.

ERGO Hestia wyprzedziła w rankingu 19 innych towarzystw ubezpieczeniowych. We wszystkich kategoriach w skali od 1 do 5 uzyskała łączną średnią ocen 3,923. Kolejne miejsca w rankingu zajęły Allianz (3,919) i PZU (3,80).

Badanie umożliwia porównanie jakości procesów likwidacji szkód wszystkich ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenia komunikacyjne. Na podkreślenie zasługuje fakt, że tegoroczna edycja została objęta patronatem Aleksandry Wiktorow, obecnego Rzecznika Finansowego.

 

Comments are closed.