Nasz zespół

Dbamy o Państwa komfort


KR4_9763

Bartosz Malek

Dyrektor Oddziału Grupy STU Ergo Hestii S.A.

Z wykształcenia mgr historii i mechanik samochodowy, doradca ubezpieczeniowy z wyboru. Karierę zaczynał od ubezpieczeń życiowych. W 2003 roku zarządzał grupą agentów jako menadżer sprzedaży w Oddziale ubezpieczeń na życie Ergo Hestii w Słupsku. Od 2003 r. Kierownik Agencji Generalnej w Bytowie. W 2006 r. powołał filię w Kościerzynie. Od 2012 roku Agencja Generalna awansowała do rangi Oddziału Grupy, a Bartosz Malek został jej dyrektorem. W latach 2016-2019 biura w Bytowie i Kościerzynie wyróżniono nadając im status Punktu Standard Ergo Hestii. Dzięki wieloletniej pracy na różnych stanowiskach w Ergo Hestii żadna dziedzina ubezpieczeń nie jest mu obca. Prywatnie mieszka w Mądrzechowie wraz z żoną oraz synem. Wolny czas poświęca głownie rodzinie oraz na swój dom. Wielki sympatyk piłki nożnej. Zapalony entuzjasta podróży, zakochany szczególnie w Bałkanach.


023

Piotr Cyrzan

Doradca Klienta, Kierownik Filii w Kościerzynie

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył także Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W ubezpieczeniach od 2011 kiedy to związał się z firmą 8699. Inspiracje do pracy czerpie z dużego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta zdobytej w branży paliwowej. Prywatnie szczęśliwy mąż, dumny ojciec dwójki synków i pan biszkoptowego labradora. Wielki miłośnik piłki nożnej. Wolny czas spędza na aktywnym wypoczynku. Amator wycieczek rowerowych, biegów długodystansowych oraz narciarstwa.


KR4_9770

Agnieszka Ignatowska

Doradca Klienta

Z wykształcenia technik ekonomista. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń z pracy w multiagencji. Od 2009 roku związana z Ergo Hestią. W 2011 roku rozpoczęła pracę w firmie 8699. Jej specjalnością są ubezpieczenia majątkowe, które opanowała do perfekcji. Prywatnie szczęśliwa żona i od niedawna dumna mama. Swój wolny czas stara się spędzać aktywnie na łonie natury. Wielka miłośniczka “dwóch kółek”. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.


026

Seweryn Jeszke

Doradca Klienta

Student drugiego roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Z wykształcenia technik informatyk. W branży ubezpieczeń pracuje od roku 2016.
Głównie zajmuje się ubezpieczeniami detalicznymi. Zainteresowania to sport, informatyka, podróże oraz dobra muzyka. Swój wolny czas poświęca na bieganie oraz długie spacery.

Współpracowali z nami i tworzyli historię firmy:

  • W latach 2003-2004 Krzysztof Riopka oraz Radosław Brunka
  • W latach 2004-2006 Adam Garski
  • W latach 2007-2008 Alicja Talewska oraz Agnieszka Cierocka
  • W latach 2008-2009 Ewa Węsierska
  • W latach 2009-2011 Mariusz Mucha oraz Piotr Kuzio
  • W latach 2011-2012 Monika Ginter