O nas

O ubezpieczeniach wiemy wszystko

Pewnie się Państwo zastanawiacie dlaczego nazwa 8699? Jest to cześć naszego numeru agencyjnego nadanego przez Ergo Hestię – 008699. Liczby te towarzyszą nam od samego początku naszej firmy. Postanowiliśmy w listopadzie 2012 roku zmienić nazwę firmy z „Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bartosz Malek” na 8699 „Bartosz Malek”. Celem zmiany było jeszcze mocniejsze zaakcentowanie jedności ze strukturami STU Ergo Hestii S.A.

Jesteśmy największym przedstawicielem Grupy Ergo Hestia w regionie zachodnich Kaszub. Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Obecnie jesteśmy Oddziałem Grupy (najwyżej w strukturze Grupy Ergo Hestii S.A.). Osiągamy od kilku lat wysokie wyniki nie tylko w regionie ale również na tle całego kraju. Ciągle się doskonalimy biorąc udział w licznych szkoleniach. Poniżej część naszych nagród i certyfikatów:

Za zgodą Ergo Hestii oferujemy także produkty ubezpieczeniowe innych towarzystw takich jak: PZU S.A., TUiR Warta S.A., UNIQA, Proama, Axa oraz Link4. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa.

Od początków istnienia naszej firmy ciągle się rozwijamy. Nasze wyłączne punkty obsługi znajdują się w Bytowie i w Kościerzynie. Współpracujemy od 2014 roku z Agencją ADK w Człuchowie oraz od 2015 roku z Agencją 7Ubezpieczenia z Chojnic.

Zajmujemy się również zagadnieniami GWARANCJI UBEZPIECZENIOWYCH. Mamy ogromne doświadczenie w  obsłudze takich zleceń. Nie boimy się obsługi dużych kontraktów- przekraczających sumy 20 mln zł.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o godziny pracy i kontakt z Klientami. Na państwa życzenie dojedziemy pod wskazany adres w dogodnych dla Państwa terminach.

Szukają Państwo ubezpieczenia dla siebie, swoich bliskich lub prowadzonego biznesu? Jako przedstawiciel Ergo Hestia pomagamy w doborze idealnej oferty, która pozwoli na ochronę każdej sfery życia – kompleksowo i solidnie.